Firma Üyelik

Aşağıya formu doldurarak Elemansizsiniz.net 'e kayıt olabilirsiniz.Yeni üyelerimize özel 1 ücretsiz ilan açabilirsiniz. İlanlarınıza doping alarak hızlıca sonuca ulaşabilirsiniz.

Adınız *
Soyadınız *
Cep Telefonu *
Firma *
Şehir *
İlçe *
Şifreniz *
Şifreniz (Tekrar) *
Eposta
Websitesi

Gizlilik Sözleşmesi

GİZLİLİK POLİTİKASI

 

İşbu sözleşme elemansizsiniz.net’in gizlilik politikasını düzenlemektedir. (Bundan böyle internet sitesi ve ilgili mobil veya benzeri uygulamalar kısaca “Site”; elemansizsiniz.net ise elemansizsiniz olarak anılacaktır.)

 

Elemansizsiniz Gizlilik Politikası, üyeler hakkında edinilen her türlü bilginin kullanım amacını ve sitenin kullanım şeklini içeren bir dokümandır. Üye, Elemansizsiniz’e üye olarak, işbu Gizlilik Politikası'nda yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini, kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını kabul ve taahhüt eder.

 

İşbu sözleşmede; ad soyad, doğum tarihi, ev adresi, mobil ve sabit telefon numarası,   e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü bilgi kısaca “Kişisel Bilgiler” olarak anılacaktır.

 

Elemansizsiniz’in bireysel üyeleri eğitim durumu, mesleği ve doğum tarihi gibi bilgileri; kurumsal üyeleri ise şirket adı, iletişim adresi, e-posta adresi gibi iletişim ve kurumsal bilgilerini bizimle paylaşmaktadır. 

 

Elemansizsiniz, işveren değildir, sadece bireysel üyeler (aday) ile kurumsal üyeler (işveren) arasında aracılık yapmaktadır.

 

Elemansizsiniz, Üye'nin siteyi aşağıdaki Gizlilik Prensipleri'ne ve/veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse yahut yetkili merciler tarafından bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, söz konusu üye ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkını haizdir. Bu ve buna benzer bir durumda Elemansizsiniz, Gizlilik Politikası'nda öngörülen diğer tedbirleri alma hakkını da haizdir.

 

 

1.1.Bireysel Üyelik (Aday)

 

Elemansizsiniz, Site’ye üye olmak amacıyla üyelik formu dolduran üyenin başvurusunu değerlendirdiği süre zarfında; üyenin üyelik durumu “askıda”dır. Elemansizsiniz yetkilisi tarafından üyenin başvurusunun onaylanması ile üyelik tamamlanır.

 

Elemansizsiniz, bireysel üyelik formunu dolduran tüm üyelik adaylarının eğitim durumu, mesleği ve nüfus bilgisi gibi bilgileri kullanıcılarına daha iyi bir hizmet vermek amacıyla kullanılmaktadır.

 

1.1.1.Özgeçmiş

 

Elemansizsiniz, bireysel üyelerine internet üzerinde CV hazırlama, kaydetme ve iş başvurusu yapma olanağı tanımaktadır. Hazırlanan CV’ler üyenin kendi profilinde Elemansizsiniz'de saklanmaktadır. Elemansizsiniz, veritabanında bulundurduğu üye bilgilerinin sorumluluğunu almaz. Üye, Üyelik Formu'nda vermiş olduğu tüm bilgilerin doğru, geçerli ve güncel olduğunu; bunların gerçeğe aykırı, eksik veya aldatıcı/yanıltıcı olmadığını Elemansizsiniz’e taahhüt eder. Ayrıca Üye’nin doldurduğu Üyelik Formu nedeniyle Elemansizsiniz'in ve/veya üçüncü şahısların herhangi bir zarara uğraması halinde üye, bu kişilerin ve Elemansizsiniz’in tüm zararlarını aynen ve derhal tazmin etmeyi kabul ve taahhüt eder.

 

Siteye kaydedilen her türlü bilgi, belge ve materyalin diğer üyeler ve/veya üçüncü kişiler tarafından kullanılmış olması ve/veya 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'yla korunan hakların ihlal edilmesi ve/veya herhangi bir şekilde üyenin zarara uğraması durumunda Elemansizsiniz’in hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Üyelik bilgilerinin herkese açık olarak yayını ile üye bu riski göze almış sayılacaktır.

 

 

1.2.Kurumsal Üyelik

 

Elemansizsiniz, Site’ye üye olmak amacıyla “Firma Üyelik Başvuru Formu” dolduran kurumsal üyenin başvurusunu değerlendirdiği süre zarfında söz konusu kurumsal üyenin üyelik durumu “askıda”dır. Elemansizsiniz yetkilisi tarafından kurumsal üyenin başvurusunun onaylanması ile üyelik tamamlanır.

 

Elemansizsiniz’in kurumsal üyelerinin Firma Üyelik Başvuru Formu’nda vermiş oldukları bilgiler ilanlarda başvuru ve iletişim bilgisi olarak ayrıca site üzerinden alınan ücretli hizmetlerin taraflarına faturalanmasında kullanılmaktadır. Şirketler satın aldığı hizmeti ya da ürünü sadece kendi hesabına kullanabilir. Satın aldığı hizmeti başka kurum, kuruluş veya üçüncü şahıslara kullandıramaz, devredemez, onlar adına kullanamaz. Bu ürünlerin ve diğer tüm ürünlerin fiyatlarını Elemansizsiniz belirler ve üyelerine herhangi bir bilgi vermeden fiyatlarda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Elemansizsiniz iş ilanı yayınlama, aday havuzundan arama, başvuruları görüntüleme ve diğer özelliklere kısıtlamalar getirebilir, limitler uygulayabilir.

 

Elemansizsiniz, sistem kullanımı ile ilgili her türlü sınırlandırmalar getirebilir, kurumsal üyeler için günlük-haftalık-yıllık profil görüntüleme limiti getirebilir. Bu limitler Elemansizsiniz tarafından belirlenir ve bilgi vermeden değişiklik yapabilir, şirketlere özel farklı limitler uygulanabilir. Şirketler sadece istihdam edeceği elemanı bulma amacı ile sistemi kullanabilir. Kurumsal üyeliğin bu amacın dışında kullanıldığı tespit edildiğinde, şirketlerin üyelikleri iptal edilir ve ücret iadesi yapılmaz.

 

Site’de aynı firma için birden fazla üyelik oluşturulmamalıdır. Bu durum kurumsal üyenin mevcut üyeliğinin de iptaline neden olabilir. Daha önceden firma adına bilgisi dışında oluşturulmuş üyelik var ise Elemansizsiniz ile iletişime geçilmeli ve tarafımız bu hususta bilgilendirilmelidir. Aksi halde tüm sorumluluk üyeye ait olacaktır.

 

Kurumsal üyeliği bulunan kişi/kişiler tarafından çeşitli yöntemlerle ilan, başvuru bilgileri ve/veya herhangi bir sayfa içeriğinin toplu şekilde yahut teker teker kaydedilmesi, kopyalanması veya dağıtılması gibi hallerde söz konusu fiili gerçekleştiren kurumsal üyenin üyeliği Elemansizsiniz tarafından iptal edilir ve üyeliği kötüye kullanan şirkete almış olduğu ürün/hizmet için ücret iadesi yapılmaz. Bunlara ek olarak oluşacak herhangi bir zarar halinde bu zararlara da ilgili kurumsal üye katlanacaktır.

 

 

1.2.1.İş İlanları

 

Elemansizsiniz’de iş ilanı verebilmek için kurumsal üye olunması gerekmektedir. Eklenen ilanlar, Elemansizsiniz yetkilileri tarafından kontrol edildikten sonra uygun görüldüğü takdirde yayına alınmaktadır. Elemansizsiniz tarafından uygun görülmeyen ilanlar yayınlanmayabilir, yayınlanan ilanlar ise Elemansizsiniz tarafından istenildiği zaman herhangi bir sebep gösterilmeksizin ve ilan ekleyene bilgi verilmeksizin yayından kaldırılabilir. Yayınlanan ilanlar Site’nin tüm ziyaretçilerine açık bir şekilde yayınlanacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.3.Kullanıcı Adı ve Şifre

 

Üye'nin Siteden yararlanma hakkı sadece kendisine aittir, başka bir üyeye yahut üçüncü kişiye devredilemez. Kullanıcı adı ve şifresinin gizliliği tamamen Üye'nin sorumluluğundadır, her üyenin hesabı ve şifresi tektir. Bu hesap ve şifre bir başkasına kullandırılamaz. Kullanıcı adı ve şifresinin izinli veya izinsiz şekilde bir başkası tarafından kullanımından doğacak zararlar hususunda Elemansizsiniz sorumluluk taşımamaktadır, hukuki ve cezai yükümlülük hesap sahibi Üye'ye aittir. İşbu Gizlilik Politikası’na aykırı hareket eden Üye’nin Elemansizsiniz tarafından şifresi değiştirilebilir, üyeliği iptal edilebilir. Bu ve benzeri bir durum söz konusu olduğunda Elemansizsiniz’in Üye’yi bilgilendirme yükümlülüğü bulunmamaktadır.

 

 

1.4.Reklam ve Sponsor Olan Sitelere Yönlendirme

 

Elemansizsiniz; reklam veya sponsorluk veren şirketlerin internet sitelerine bağlantı (link) sağlayarak ziyaretçileri ve üyeleri bu sitelere yönlendirebilir. Elemansizsiniz, bağlantı sağladığı sitelerin içeriği, güvenliği ve gizlilik politikalarından hiçbir şekil ve suretle sorumlu değildir.

 

 

1.5.Kullanıcı İstekleri / Geri Bildirimler

 

Elemansizsiniz üyelerinin ve ziyaretçilerinin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü puanlama, istek, öneri, anket cevapları, yorum ve sorular verimliliği arttırmak amacıyla saklanacaktır.

 

 

1.6.İçerik Kullanımı

 

Bu Site’de yer alan yazı, grafik, istatistiki bilgi, resim ve her türlü materyal 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile ilgili sair yasa ve yönetmeliklerden doğan tüm fikri ve sınai mülkiyet hakları, münhasıran “elemansizsiniz.net”e aittir. Site’de yer alan yazı, grafik, istatistiki bilgi, resim ve her türlü materyal “elemansizsiniz.net”in yazılı izni alınmaksızın kopyalanması, çoğaltılması, yayınlanması veya yeniden yayınlanması ve diğer internet sitelerine bilgi verilmesi sözleşmeye aykırı ve yasaktır. İşbu sözleşmeye aykırı olarak bu Site’de yer alan yazı, grafik, istatistiki bilgi, resim ve her türlü materyali casino maxi adresinin vermiş olduğu yazılı sunum olmaksızın kopyalanması yasaktır. Tüm detayları görebilirsiniz.

 

Elemansizsiniz, Gizlilik Politikası üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 

 

ÜYELİK VE KULLANIM KOŞULLARI

 

İşbu sözleşme üyelik ve kullanım koşullarını düzenlemektedir. (Bundan böyle internet sitesi ve ilgili mobil veya benzeri uygulamalar kısaca “Site”; elemansizsiniz.net Elemansizsiniz olarak anılacaktır.)

 

Site kullanıcısı, bu Site’yi kullanmadan önce Gizlilik Politikaları ile Üyelik Koşulları ve Kullanım Koşulları’nı dikkatle okumalıdır. Site kullanıcısının siteye üye olması işbu sözleşmede belirtilen şartları ve güvenlik politikalarını koşulsuz kabul ettiği anlamına gelmektedir.

Elemansizsiniz, tek taraflı olarak, işbu Gizlilik Politikaları ile Üyelik Koşulları ve Kullanım Koşulları’nda sayılan koşullara tamamen ya da kısmen uygun olmadığına karar verdiği üyelik bilgilerini Site’de yayınlamayı reddetme ya da yayından kaldırma hakkını haizdir.

 

Elemansizsiniz, Site’ye üye olmak amacıyla üyelik formu dolduran üyenin başvurusunu değerlendirdiği süre zarfında söz konusu üyenin üyelik durumu “askıda”dır. Elemansizsiniz yetkilisi tarafından üyenin başvurusunun onaylanması ile üyelik tamamlanır.

 

Elemansizsiniz işbu sözleşmede belirtilen koşulları, üyelere herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, dilediği zaman tek taraflı olarak durdurma, içeriğini değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutmaktadır.

 

Elemansizsiniz.net, yenilenmiş güncel kullanıcı sözleşmesini Site’de yayınlayacak ve gerek gördüğü takdirde mesaj ve elektronik posta yoluyla ilgili üyeye/üyelere bildirecektir. Yenilenmiş güncel kullanıcı sözleşmesi, Site’de yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve mevcut kullanıcılar da o andan itibaren Site’nin kullanımı konusunda yenilenmiş kullanıcı sözleşmesine bağlı olacaktır. 

 

Elemansizsiniz, Site’de yer alan bireysel kullanıcı ve firma bilgilerinden sorumlu tutulamaz.

 

Site’ye üye olan adayın ilettiği her türlü bilginin sorumluluğu üyeye aittir. Üye bu bilgileri kendi oluşturduğunu ve her türlü bilginin doğru olduğunu kabul etmektedir.

 

Elemansizsiniz, veritabanında bulundurduğu üye bilgilerinin sorumluluğunu almaz. Ayrıca Site’nin üyelerine iş ve/veya aday bulmak gibi bir sorumluluğu yoktur. Firmalar ve adaylar arasında oluşan her türlü ilişkiden firma ve adaylar kendileri sorumludur.

 

Elemansizsiniz Site’nin çalışması amacıyla kullandığı yazılımlarla ilgili sorumluluk almamaktadır. Site’de yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelmesi halinde Elemansizsiniz’e bu konu ile ilgili herhangi bir sorumluluk yüklenemez. Elemansizsiniz, Site’nin yazılımının hata barındırmadığını ve Site’de herhangi bir virüs bulunup bulunmadığı hususunda bir sorumluluk yüklenmemektedir.

 

Elemansizsiniz, Gizlilik Protokollerine sadık kalarak bazı pazarlama faaliyetlerinde üye bilgilerini ve sitede paylaştığınız bilgileri reklam, tanıtım ve pazarlama amacıyla kullanma ve üçüncü kişilerle paylaşma hakkını haizdir. Elemansizsiniz, üyelerine reklam, tanıtım ve pazarlama amaçlı e-posta ve mesaj gönderimi yapabilir.

 

Aşağıdaki durumlarda ve bu durumlarla sınırlı olmamak kaydıyla üyenin işbu Üyelik Koşulları ve Kullanım Koşulları ile Gizlilik Politikası'nda belirtilen yükümlülüklere aykırı davranması, bahsedilen yükümlülükleri hiç ya da gereği gibi yerine getirmemesi, yasa ve yönetmeliklerle belirlenen kurallara aykırı davranması gibi hallerde, Elemansizsiniz üyenin Site’yi kullanımını engelleyebilir, üyeliği iptal edebilir, üye bilgilerini yayınlamayabilir, üye bilgilerini yayından kaldırabilir, üyeyi yetkili makamlara bildirebilir, gerekli gördüğü diğer tedbirleri alabilir. Bu durumda Elemansizsiniz tüm dava ve talep haklarını saklı tutmak kaydıyla, uğramış olduğu her türlü zararın tazminini üyeden talep etme ve söz konusu üyenin fiili sebebiyle ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için üyeye aynen rücu hakkını haizdir. Elemansizsiniz, üyeye herhangi bir bildirimde bulunmadan kaydı silip silmemekte serbesttir, üye silinen bu kayıtla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.

 

 

 

 

 

 

Üye, hesabının yetkisi olmayan kişiler tarafından kullanıldığını veya şifresinin üçüncü kişi tarafından ele geçirildiğini öğrendiğinde bu durumu derhal hemen Elemansizsiniz’e bildirmelidir. Bu ve benzeri bir durumda Elemansizsiniz; Üye’nin şifresinin, üyelik hesabının, kullanıcı adının üçüncü şahıslar tarafından ele geçirilmesinden sorumlu tutulamaz.

 

Üye’nin Site üyeliğiyle sahip olduğu kullanım hakkı sadece kendisine aittir, başkalarına devredilemez.

 

Elemansizsiniz'e gösterdiğiniz ilgi ve güven nedeni ile teşekkür ederiz.

 


Üyelik Sözleşmesi

ÜYELİK VE KULLANIM KOŞULLARI

 

İşbu sözleşme üyelik ve kullanım koşullarını düzenlemektedir. (Bundan böyle internet sitesi ve ilgili mobil veya benzeri uygulamalar kısaca “Site”; elemansizsiniz.net Elemansizsiniz olarak anılacaktır.)

 

Site kullanıcısı, bu Site’yi kullanmadan önce Gizlilik Politikaları ile Üyelik Koşulları ve Kullanım Koşulları’nı dikkatle okumalıdır. Site kullanıcısının siteye üye olması işbu sözleşmede belirtilen şartları ve güvenlik politikalarını koşulsuz kabul ettiği anlamına gelmektedir.

Elemansizsiniz, tek taraflı olarak, işbu Gizlilik Politikaları ile Üyelik Koşulları ve Kullanım Koşulları’nda sayılan koşullara tamamen ya da kısmen uygun olmadığına karar verdiği üyelik bilgilerini Site’de yayınlamayı reddetme ya da yayından kaldırma hakkını haizdir.

 

Elemansizsiniz, Site’ye üye olmak amacıyla üyelik formu dolduran üyenin başvurusunu değerlendirdiği süre zarfında söz konusu üyenin üyelik durumu “askıda”dır. Elemansizsiniz yetkilisi tarafından üyenin başvurusunun onaylanması ile üyelik tamamlanır.

 

Elemansizsiniz işbu sözleşmede belirtilen koşulları, üyelere herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, dilediği zaman tek taraflı olarak durdurma, içeriğini değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutmaktadır.

 

Elemansizsiniz.net, yenilenmiş güncel kullanıcı sözleşmesini Site’de yayınlayacak ve gerek gördüğü takdirde mesaj ve elektronik posta yoluyla ilgili üyeye/üyelere bildirecektir. Yenilenmiş güncel kullanıcı sözleşmesi, Site’de yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve mevcut kullanıcılar da o andan itibaren Site’nin kullanımı konusunda yenilenmiş kullanıcı sözleşmesine bağlı olacaktır. 

 

Elemansizsiniz, Site’de yer alan bireysel kullanıcı ve firma bilgilerinden sorumlu tutulamaz.

 

Site’ye üye olan adayın ilettiği her türlü bilginin sorumluluğu üyeye aittir. Üye bu bilgileri kendi oluşturduğunu ve her türlü bilginin doğru olduğunu kabul etmektedir.

 

Elemansizsiniz, veritabanında bulundurduğu üye bilgilerinin sorumluluğunu almaz. Ayrıca Site’nin üyelerine iş ve/veya aday bulmak gibi bir sorumluluğu yoktur. Firmalar ve adaylar arasında oluşan her türlü ilişkiden firma ve adaylar kendileri sorumludur.

 

Elemansizsiniz Site’nin çalışması amacıyla kullandığı yazılımlarla ilgili sorumluluk almamaktadır. Site’de yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelmesi halinde Elemansizsiniz’e bu konu ile ilgili herhangi bir sorumluluk yüklenemez. Elemansizsiniz, Site’nin yazılımının hata barındırmadığını ve Site’de herhangi bir virüs bulunup bulunmadığı hususunda bir sorumluluk yüklenmemektedir.

 

Elemansizsiniz, Gizlilik Protokollerine sadık kalarak bazı pazarlama faaliyetlerinde üye bilgilerini ve sitede paylaştığınız bilgileri reklam, tanıtım ve pazarlama amacıyla kullanma ve üçüncü kişilerle paylaşma hakkını haizdir. Elemansizsiniz, üyelerine reklam, tanıtım ve pazarlama amaçlı e-posta ve mesaj gönderimi yapabilir.

 

Aşağıdaki durumlarda ve bu durumlarla sınırlı olmamak kaydıyla üyenin işbu Üyelik Koşulları ve Kullanım Koşulları ile Gizlilik Politikası'nda belirtilen yükümlülüklere aykırı davranması, bahsedilen yükümlülükleri hiç ya da gereği gibi yerine getirmemesi, yasa ve yönetmeliklerle belirlenen kurallara aykırı davranması gibi hallerde, Elemansizsiniz üyenin Site’yi kullanımını engelleyebilir, üyeliği iptal edebilir, üye bilgilerini yayınlamayabilir, üye bilgilerini yayından kaldırabilir, üyeyi yetkili makamlara bildirebilir, gerekli gördüğü diğer tedbirleri alabilir. Bu durumda Elemansizsiniz tüm dava ve talep haklarını saklı tutmak kaydıyla, uğramış olduğu her türlü zararın tazminini üyeden talep etme ve söz konusu üyenin fiili sebebiyle ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için üyeye aynen rücu hakkını haizdir. Elemansizsiniz, üyeye herhangi bir bildirimde bulunmadan kaydı silip silmemekte serbesttir, üye silinen bu kayıtla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.

 

 

 

 

 

 

Üye, hesabının yetkisi olmayan kişiler tarafından kullanıldığını veya şifresinin üçüncü kişi tarafından ele geçirildiğini öğrendiğinde bu durumu derhal hemen Elemansizsiniz’e bildirmelidir. Bu ve benzeri bir durumda Elemansizsiniz; Üye’nin şifresinin, üyelik hesabının, kullanıcı adının üçüncü şahıslar tarafından ele geçirilmesinden sorumlu tutulamaz.

 

Üye’nin Site üyeliğiyle sahip olduğu kullanım hakkı sadece kendisine aittir, başkalarına devredilemez.

 

Elemansizsiniz'e gösterdiğiniz ilgi ve güven nedeni ile teşekkür ederiz.

 

GİZLİLİK POLİTİKASI

 

İşbu sözleşme elemansizsiniz.net’in gizlilik politikasını düzenlemektedir. (Bundan böyle internet sitesi ve ilgili mobil veya benzeri uygulamalar kısaca “Site”; elemansizsiniz.net ise elemansizsiniz olarak anılacaktır.)

 

Elemansizsiniz Gizlilik Politikası, üyeler hakkında edinilen her türlü bilginin kullanım amacını ve sitenin kullanım şeklini içeren bir dokümandır. Üye, Elemansizsiniz’e üye olarak, işbu Gizlilik Politikası'nda yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini, kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını kabul ve taahhüt eder.

 

İşbu sözleşmede; ad soyad, doğum tarihi, ev adresi, mobil ve sabit telefon numarası,   e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü bilgi kısaca “Kişisel Bilgiler” olarak anılacaktır.

 

Elemansizsiniz’in bireysel üyeleri eğitim durumu, mesleği ve doğum tarihi gibi bilgileri; kurumsal üyeleri ise şirket adı, iletişim adresi, e-posta adresi gibi iletişim ve kurumsal bilgilerini bizimle paylaşmaktadır. 

 

Elemansizsiniz, işveren değildir, sadece bireysel üyeler (aday) ile kurumsal üyeler (işveren) arasında aracılık yapmaktadır.

 

Elemansizsiniz, Üye'nin siteyi aşağıdaki Gizlilik Prensipleri'ne ve/veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse yahut yetkili merciler tarafından bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, söz konusu üye ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkını haizdir. Bu ve buna benzer bir durumda Elemansizsiniz, Gizlilik Politikası'nda öngörülen diğer tedbirleri alma hakkını da haizdir.

 

 

1.1.Bireysel Üyelik (Aday)

 

Elemansizsiniz, Site’ye üye olmak amacıyla üyelik formu dolduran üyenin başvurusunu değerlendirdiği süre zarfında; üyenin üyelik durumu “askıda”dır. Elemansizsiniz yetkilisi tarafından üyenin başvurusunun onaylanması ile üyelik tamamlanır.

 

Elemansizsiniz, bireysel üyelik formunu dolduran tüm üyelik adaylarının eğitim durumu, mesleği ve nüfus bilgisi gibi bilgileri kullanıcılarına daha iyi bir hizmet vermek amacıyla kullanılmaktadır.

 

1.1.1.Özgeçmiş

 

Elemansizsiniz, bireysel üyelerine internet üzerinde CV hazırlama, kaydetme ve iş başvurusu yapma olanağı tanımaktadır. Hazırlanan CV’ler üyenin kendi profilinde Elemansizsiniz'de saklanmaktadır. Elemansizsiniz, veritabanında bulundurduğu üye bilgilerinin sorumluluğunu almaz. Üye, Üyelik Formu'nda vermiş olduğu tüm bilgilerin doğru, geçerli ve güncel olduğunu; bunların gerçeğe aykırı, eksik veya aldatıcı/yanıltıcı olmadığını Elemansizsiniz’e taahhüt eder. Ayrıca Üye’nin doldurduğu Üyelik Formu nedeniyle Elemansizsiniz'in ve/veya üçüncü şahısların herhangi bir zarara uğraması halinde üye, bu kişilerin ve Elemansizsiniz’in tüm zararlarını aynen ve derhal tazmin etmeyi kabul ve taahhüt eder.

 

Siteye kaydedilen her türlü bilgi, belge ve materyalin diğer üyeler ve/veya üçüncü kişiler tarafından kullanılmış olması ve/veya 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'yla korunan hakların ihlal edilmesi ve/veya herhangi bir şekilde üyenin zarara uğraması durumunda Elemansizsiniz’in hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Üyelik bilgilerinin herkese açık olarak yayını ile üye bu riski göze almış sayılacaktır.

 

 

1.2.Kurumsal Üyelik

 

Elemansizsiniz, Site’ye üye olmak amacıyla “Firma Üyelik Başvuru Formu” dolduran kurumsal üyenin başvurusunu değerlendirdiği süre zarfında söz konusu kurumsal üyenin üyelik durumu “askıda”dır. Elemansizsiniz yetkilisi tarafından kurumsal üyenin başvurusunun onaylanması ile üyelik tamamlanır.

 

Elemansizsiniz’in kurumsal üyelerinin Firma Üyelik Başvuru Formu’nda vermiş oldukları bilgiler ilanlarda başvuru ve iletişim bilgisi olarak ayrıca site üzerinden alınan ücretli hizmetlerin taraflarına faturalanmasında kullanılmaktadır. Şirketler satın aldığı hizmeti ya da ürünü sadece kendi hesabına kullanabilir. Satın aldığı hizmeti başka kurum, kuruluş veya üçüncü şahıslara kullandıramaz, devredemez, onlar adına kullanamaz. Bu ürünlerin ve diğer tüm ürünlerin fiyatlarını Elemansizsiniz belirler ve üyelerine herhangi bir bilgi vermeden fiyatlarda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Elemansizsiniz iş ilanı yayınlama, aday havuzundan arama, başvuruları görüntüleme ve diğer özelliklere kısıtlamalar getirebilir, limitler uygulayabilir.

 

Elemansizsiniz, sistem kullanımı ile ilgili her türlü sınırlandırmalar getirebilir, kurumsal üyeler için günlük-haftalık-yıllık profil görüntüleme limiti getirebilir. Bu limitler Elemansizsiniz tarafından belirlenir ve bilgi vermeden değişiklik yapabilir, şirketlere özel farklı limitler uygulanabilir. Şirketler sadece istihdam edeceği elemanı bulma amacı ile sistemi kullanabilir. Kurumsal üyeliğin bu amacın dışında kullanıldığı tespit edildiğinde, şirketlerin üyelikleri iptal edilir ve ücret iadesi yapılmaz.

 

Site’de aynı firma için birden fazla üyelik oluşturulmamalıdır. Bu durum kurumsal üyenin mevcut üyeliğinin de iptaline neden olabilir. Daha önceden firma adına bilgisi dışında oluşturulmuş üyelik var ise Elemansizsiniz ile iletişime geçilmeli ve tarafımız bu hususta bilgilendirilmelidir. Aksi halde tüm sorumluluk üyeye ait olacaktır.

 

Kurumsal üyeliği bulunan kişi/kişiler tarafından çeşitli yöntemlerle ilan, başvuru bilgileri ve/veya herhangi bir sayfa içeriğinin toplu şekilde yahut teker teker kaydedilmesi, kopyalanması veya dağıtılması gibi hallerde söz konusu fiili gerçekleştiren kurumsal üyenin üyeliği Elemansizsiniz tarafından iptal edilir ve üyeliği kötüye kullanan şirkete almış olduğu ürün/hizmet için ücret iadesi yapılmaz. Bunlara ek olarak oluşacak herhangi bir zarar halinde bu zararlara da ilgili kurumsal üye katlanacaktır.

 

 

1.2.1.İş İlanları

 

Elemansizsiniz’de iş ilanı verebilmek için kurumsal üye olunması gerekmektedir. Eklenen ilanlar, Elemansizsiniz yetkilileri tarafından kontrol edildikten sonra uygun görüldüğü takdirde yayına alınmaktadır. Elemansizsiniz tarafından uygun görülmeyen ilanlar yayınlanmayabilir, yayınlanan ilanlar ise Elemansizsiniz tarafından istenildiği zaman herhangi bir sebep gösterilmeksizin ve ilan ekleyene bilgi verilmeksizin yayından kaldırılabilir. Yayınlanan ilanlar Site’nin tüm ziyaretçilerine açık bir şekilde yayınlanacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.3.Kullanıcı Adı ve Şifre

 

Üye'nin Siteden yararlanma hakkı sadece kendisine aittir, başka bir üyeye yahut üçüncü kişiye devredilemez. Kullanıcı adı ve şifresinin gizliliği tamamen Üye'nin sorumluluğundadır, her üyenin hesabı ve şifresi tektir. Bu hesap ve şifre bir başkasına kullandırılamaz. Kullanıcı adı ve şifresinin izinli veya izinsiz şekilde bir başkası tarafından kullanımından doğacak zararlar hususunda Elemansizsiniz sorumluluk taşımamaktadır, hukuki ve cezai yükümlülük hesap sahibi Üye'ye aittir. İşbu Gizlilik Politikası’na aykırı hareket eden Üye’nin Elemansizsiniz tarafından şifresi değiştirilebilir, üyeliği iptal edilebilir. Bu ve benzeri bir durum söz konusu olduğunda Elemansizsiniz’in Üye’yi bilgilendirme yükümlülüğü bulunmamaktadır.

 

 

1.4.Reklam ve Sponsor Olan Sitelere Yönlendirme

 

Elemansizsiniz; reklam veya sponsorluk veren şirketlerin internet sitelerine bağlantı (link) sağlayarak ziyaretçileri ve üyeleri bu sitelere yönlendirebilir. Elemansizsiniz, bağlantı sağladığı sitelerin içeriği, güvenliği ve gizlilik politikalarından hiçbir şekil ve suretle sorumlu değildir.

 

 

1.5.Kullanıcı İstekleri / Geri Bildirimler

 

Elemansizsiniz üyelerinin ve ziyaretçilerinin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü puanlama, istek, öneri, anket cevapları, yorum ve sorular verimliliği arttırmak amacıyla saklanacaktır.

 

 

1.6.İçerik Kullanımı

 

Bu Site’de yer alan yazı, grafik, istatistiki bilgi, resim ve her türlü materyal 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile ilgili sair yasa ve yönetmeliklerden doğan tüm fikri ve sınai mülkiyet hakları, münhasıran “elemansizsiniz.net”e aittir. Site’de yer alan yazı, grafik, istatistiki bilgi, resim ve her türlü materyal “elemansizsiniz.net”in yazılı izni alınmaksızın kopyalanması, çoğaltılması, yayınlanması veya yeniden yayınlanması ve diğer internet sitelerine bilgi verilmesi sözleşmeye aykırı ve yasaktır. İşbu sözleşmeye aykırı olarak bu Site’de yer alan yazı, grafik, istatistiki bilgi, resim ve her türlü materyali “elemansizsiniz.net”in yazılı izni olmaksızın kullanan gerçek ve/veya tüzel kişiler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

 

Elemansizsiniz, Gizlilik Politikası üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.