Sertifikasız Danışma Personeli İş İlanı

Sertifikasız Danışma Personeli

İstanbul/ Bahçelievler
  • 10-05-2018

Özet Bilgiler

  • 10168
  • Güvenlik
  • Danışmanlık
  • Danışma Görevlisi
  • Tam Zamanlı
  • Farketmez
  • 20
  • 2200
  • Maaş+agi+yol+yemek+ssk
  • 08-05-2018

İş Tanımı

VİP EAGLE SECURİTY

PROJELERİMİZE ACİL BAY / BAYAN DANIŞMAN GÖZETİM GÖREVLİSİ ARANMAKTADIR !!!

~KAĞITHANE SITE PROJEMIZE, 1950 NET +YEMEK +SGK 2 GECE 2 GÜNDÜZ 2 OFF ÇALIŞMA

~HALKALI VE GÜNEŞLİ SİTE VE ŞANTİYE PROJEMIZE 2000 NET+YEMEK +SGK 2 GECE 2 GÜNDÜZ 2 OFF ÇALIŞMA

~ESENYURT HADIMKÖY AVCILAR BEYLİKDÜZÜ SİTE , PLAZA VE REZİDANS PROJEMIZE 1900 NET +YEMEK +SGK 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 OFF ÇALIŞMA

~SULTANBEYLİ- ÜMRANİYE PROJEMIZE 1900 NET +YEMEK +SSK 2 Gece 2 Gündüz 2 Off ÇALIŞMA

~KASIMPAŞA PROJLEMİZE 1800 NET+YEMEK +SSK İMKANI ILE ÇALIŞMA 2 GECE 2 GÜNDÜZ 2 OFF

~KADIKÖY SİTE , İŞ MERKEZİ , REZİDANS PROJELERİMİZE 1900 NET + SERVİS + YEMEK +SSK İMKANI ILE 2 GECE 2 GÜNDÜZ 2 OFF ÇALIŞMA

**GAZİOSMANPAŞA MERKEZ FABRİKA PROJEMIZE 1800 NET +YEMEK +SSK 2 GECE 2 GÜNDÜZ 2 OFF ÇALIŞMA SISTEMIYLE

~MALTEPE / PENDİK SİTE , İŞ MERKEZİ , PLAZA PROJEMIZE 2000 NET+YEMEK +SSK 2 GECE 2 GÜNDÜZ 2 OFF ÇALIŞMA

~ KAĞITHANE SEYRANTEPE PROJLEMİZE 2000 NET+YEMEK +SSK İMKANI ILE ÇALIŞMA 2 GECE 2 GÜNDÜZ 2 OFF

~TUZLA ŞANTİYE , SİTE ,FABRİKA PROJEMIZE 1800 + YEMEK + SSK 2 Gece 2 Gündüz 2 Off ÇALIŞMA

~ATAKÖY SİTE VE REZİDANS PROJELERİMİZE 1900 NET + SERVİS + YEMEK +SSK İMKANI ILE 2 GECE 2 GÜNDÜZ 2 OFF ÇALIŞMA

~ GEBZE FABRİKA , SİTE PROJELERİMİZE 1800 NET+YEMEK +SSK İMKANI ILE ÇALIŞMA 2 GECE 2 GÜNDÜZ 2 OFF

~MECİDİYEKÖY , ŞİŞLİ , LEVENT SİTE , İŞ MERKEZİ PROJEMIZE 1800 + YEMEK + SSK 2 Gece 2 Gündüz 2 Off ÇALIŞMA

~ATAŞEHİR SİTE VE REZİDANS PROJELEMİZE 1800 NET + SERVİS + YEMEK +SSK İMKANI ILE 2 GECE 2 GÜNDÜZ 2 OFF ÇALIŞMA

~FLORYA PROJELEMİZE 2000 NET + SERVİS + YEMEK +SSK İMKANI ILE 2 GECE 2 GÜNDÜZ 2 OFF ÇALIŞMA

~ BASAKŞEHİR PROJLEMİZE 2000 NET+YEMEK +SSK İMKANI ILE ÇALIŞMA 2 GECE 2 GÜNDÜZ 2 OFF

~ KURTKÖY PROJLEMİZE 1850 NET+YEMEK +SSK İMKANI ILE ÇALIŞMA 2 GECE 2 GÜNDÜZ 2 OFF

** KAYAŞEHİR SİTE PROJEMİZE 2 GECE 2 GÜNDÜZ 2 OFF CALIŞMA SİSTEMİYLE 1900 NET + YEMEK + SSK İMKANI İLE

**KARAKÖY YENİ BAŞLAYACAK OLAN MAĞAZA PROJEMIZE SABIT GÜNDÜZ ÇALIŞMA SISTEMIYLE 2100 NET MAAŞ + 200 TICKET + 2 ÖĞÜN YEMEK + SSK

~BEŞİKTAŞ , DOLMABAHÇE , ORTAKÖY SİTE VE REZİDANS PROJELEMİZE 1900 NET + SERVİS + YEMEK +SSK İMKANI ILE 2 GECE 2 GÜNDÜZ 2 OFF ÇALIŞMA

*********DİĞER BÖLGELERDEKİ PROJELERİMİZLE ALAKALI İNSAN KAYNAKLARI BÖLÜMÜMÜZDEN BİLGİ ALINIZ..

En az ortaokul mezunu

Sabıka kaydı bulunmayan

19/40 yaş arası

Diksiyonu düzgün

PROJEMİZDE ÇALIŞARAK ÖZEL GÜVENLİK SERTİFİKASI ALMA IMKANI İLE ..

Hafta içi 09.00 /18.00

Hafta sonu cumartesi 10.00 /17.00

Vipeaglesecurıty

Firma Sayfası

Vipeaglesecurıty firmasına ait Sertifikasız Danışma Personeli iş ilanını görüntülemektesiniz.

Bu ilana başvuru yapabilmek ve ilan iletişim bilgilerine erişebilmek için lütfen hemen üye olun veya giriş yapınız.

Firmanın Diğer İlanları

Benzer İlanlar

Divan
İstanbul

Doğan Polikinlik
İstanbul
Modern giyinen diksiyonu düzgün randevu sistemini ayarlayabilecek…
Gerger Lojistik Taşımacılık
İstanbul

GERGER Lojistik, merkezi basın ekspres yolunda…

Flowerbox
İstanbul

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Markamız, dekorasyon alanında…