Saha Satış Müşteri İlişkiler Sorumlusu İş İlanı

Saha Satış Müşteri İlişkiler Sorumlusu

İstanbul/ Küçükçekmece
 • 06-12-2019

Özet Bilgiler

 • 10743
 • Otomotiv
 • Yedek Parça
 • Saha Satış Temsilcisi
 • Freelance
 • Farketmez
 • 10
 • 4000
 • Belirtilmemiş
 • 13-11-2019
 • Bu ilana başvuru yapabilmek ve ilan iletişim bilgilerine erişebilmek için lütfen hemen üye olun veya giriş yapınız.

İş Tanımı

***SAHADA MÜŞTERİ İLETİŞİMİ VE SATIŞ DESTEK KONUSUNDA KENDİNE GÜVENEN***
***PART-TİME VEYA FREELANCE ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.***

            ÇALIŞMA SAATLERİNİ KENDİNİZ BELİRLİYEBİLİRSİNİZ. SAHADA BİZİM BELİRLEDİĞİMİZ VEYA SİZİN TERCİH ETTİĞİNİZ MÜŞTERİLERLE İLK TEMASI SİZ KURARSINIZ, MÜŞTERİ İLE FİRMA ARASINDA KÖPRÜ OLUŞTURURSUNUZ MÜŞTERİ ÜRÜNÜNÜ OTOBİL OTOMOTİV GARANTİSİ İLE ALDIĞINI BİLİR. SİZDE SATIŞ ÖNCESİ VE SATIŞ SONRASI MÜŞTERİ TEMSİLCİLİĞİ HİZMETİ VERİRSİNİZ.

            MÜŞTERİYLE İLK TEMASI KURDUĞUNUZDA ÜRÜN PAZARLAMASI YAPMAZSINIZ FİRMA VE HİZMETLERİNİ ANLATIR, MÜŞTERİNİN YEDEK PARÇA İHTİYACI OLDUĞUNDA AKLINA GELMEYİ HEDEFLERSİNİZ. AGRESİF VE ZORLAYICI PAZARLAMA TAKTİĞİ GERÇEKLEŞTİREMEZSİNİZ VE MÜŞTERİYİ TACİZ ETMEMİŞ OLURSUNUZ. MÜŞTERİ İLE TEMAS KURDUĞUNUZDA KURUMSAL BİR KİMLİKLE KARŞILARINDA OTURURSUNUZ, FİRMAMIZA AİT YAKA KARTINIZ, KARTVİZİTİNİZ VE ŞİRKET HATTINIZ OLUR. MÜŞERİ HİZMETTEN YARARLANMAK İSTERSE HER SİPARİŞ İÇİN SİZİNLE İLETİŞİME GEÇER.

            FİRMA HİZMETLERİ, UYGUN FİYAT GARANTİSİ VERİRSİNİZ, SATIŞ ÖNCESİ VE SATIŞ SONRASI DESTEK VERİRSİNİZ, SATILAN HER ÜRÜNDE 1 YIL VEYA 100.000 KM GARANTİ VERİRSİNİZ, 15 GÜN İÇİNDE SORGUSUZ İPTAL VE İADE GARANTİSİ VERİRSİNİZ, MÜŞTERİ ÜRÜNÜ İSTEDİĞİ NOKTAYA TESLİM EDEREK AYAĞA HİZMET VERİRİZ, MÜŞTERİ PARÇANIN MONTAJINI BİZİM ARACILIĞIMIZLA YAPTIRMAK İSTERSE ANLAŞMALI SERVİSLERİMİZDE YAPTIRABİLİR.

            FİRMAMIZ 6 ANA DEPO VE 450.000 ÇEŞİT ÜRÜNLE HİZMET VERMEKTEDİR. TÜM ARAÇ GRUPLARININ PARÇALARI BULUNMAKTADIR. SİZE MÜŞTERİ TARAFINDAN SORULAN TÜM SORULARI CEVAPLAMAK İÇİN ULAŞABİLECEĞİNİZ TEKNİK DESTEK EKİBİNİZ OLUCAK. SİPARAŞİN HAZIRLANMASI VE SEVKİYATINI TEKNİK DESTEK EKİBİ TARAFINDAN YAPILACAKTIR. SİZE SADECE MÜŞTERİ VE FİRMA ARASINDA KÖPRÜ KURMAK KALACAKTIR.

            ÇALIŞMALARINIZA BAŞLADIKTAN SONRA BELİRLENEN SATIŞ HEDEFİNE GELDİĞİNİZDE KADROLU OLARAK ÇALIŞMAK İÇİN GÖRÜŞMELERE BAŞLANACAKTIR. KADROLU ÇALIŞMA KOŞULLARI ŞUNLARDIR, ŞİRKET İŞLERİNİZ İÇİN KULLANABİLECEĞİNİZ FİRMAYA AİT BİR ARAÇ TAHSİZ EDİLİR VE YAKIT GİDERLERİNİZ FİRMA TARAFINDAN KARŞILANIR, SİGORTANIZ YAPILIR, MAAŞ+PRİM ÇALIŞIRSINIZ VE OLUŞTURMUŞ OLDUĞUNUZ MÜŞTERİ PORTFÖYÜNE HİZMET VERİRSİNİZ. BELİRLENEN SATIŞ HEDEFİNE GELENE KADAR PRİM SİSTEMİNE DAHİL OLURSUNUZ, PRİM SİSTEMİ KARDAN %30 DUR. YANİ 30.000 TL SATIŞ GERÇEKLEŞTİĞİNDE ORTALAMA 3.000 TL KAZANÇ ELDE EDERSİNİZ, PRİM SİSTEMİNDE BELLİ BİR KOTA YOKTUR, 100 TL SATIŞ YAPSANIZ BİLE KAZANDIĞINIZ PRİM 15 GÜN SONRA GARANTİ BANKASINDA AÇACAĞINIZ HESABINIZA YATAR.  

Otobil Oto Yedek Parça Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Firma Sayfası
Firma Web Sitesi

Otobil Oto Yedek Parça Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmasına ait Saha Satış Müşteri İlişkiler Sorumlusu iş ilanını görüntülemektesiniz.

Bu ilana başvuru yapabilmek ve ilan iletişim bilgilerine erişebilmek için lütfen hemen üye olun veya giriş yapınız.

Firmanın Diğer İlanları

Benzer İlanlar

Ucem Güvenlik
İstanbul

İstanbul Avrupa…

Yağmur Fuarcılık Yayıncılık Tan.hizm.ltd.şti.
İstanbul

Mcdonalds
İstanbul
18 yaşından büyük;

Ekip arkadaşları arıyoruz mcdonalds da 

Asgari…

Köroğlu Köftecisi
İstanbul
İstanbul Kartaldaki Köfte salonumuza Bayan Garson arayışımız…